Ucetni

Za jak dlouho budu mit vycvicene prsni svaly?

Zdravim,
zjaimalo by me za jak dlouho priblizne a popripade strava je potreba k podobnemu vysledku(viz.o­brazek).
Zacal jsem nedavno cvicit a tenhle typ postavy se mi zamlouva,kolik muze mit odhadem tak % tuku ( ja mam 188c, 105kg), kdybych tak mohl dosahnout podobneho vysledku a jakym treninkem (p.s. vim ze je to profesional a pouzival ruzne prostredky, jen me ale zajima neco podobneho tomu).
Dekuj.

Odpovědi
dubraro

Dobrá otázka na špatném místě.
Neznáme tě. Třeba se ptát trenéra nebo sportovního lékaře.
Ale řekl bych – cvičení je určitě důležité, ale nemůže zlomit genetické dispozice. Jsou lidé s nadáním, kteří vcelku nenásilnými prostředky dosáhnou kulturistického vzhledu.
A jsou jiní (jako já), kteří po několika letech tvrdého tréninku jsou na stejných výkonech jako když začínali, jen unavenější a sedřenější.