Lgee

Za kolik hodin budu mít bez spánku halucinace?

Odpovědi
Drap

49-72

Nelze určit. I každého je to jinak. Záleží i na stravě a fyzické námaze. Lze předpokládat, že s 72 hodinami budeš mít už dost velká problém neusnout.

led

Více než 150hod

Pre každého človeka a situáciu je to iné.
Sú ľudia, v istých situáciách, pre ktorých ani týždeň bez spánku nezanechá zdravotné následky a sú ľudia, ktorí, ak nenaspia behom 24 svojich potrebných spánkových hodín sú úplne neschopní akejkoľvek činnosti.
Priemerný (zdravý) človek dokáže zostať zdravý a plný síl aj po 2 nociach, tj.72hodín, nespaniach.Potom stačí potrebný relax, spánok a môže opäť fungovať naplno.
Človek dokáže veľa, keď je na záťaž pripravený.