hanny 2

Za co nejvíc utrácíte? Kromě povinných plateb a jídla!

Nejlepší odpověď
dědapetr

Utrácím za vnoučata.

Další odpovědi
Alesh

Tak docela dost jsem utratil za auto 🙂 + následně benzín, sportovní vybavení, oblečení, dovolená.

quentos

když teda pominu ty povinný platby, tak z toho zbytku vychází startovné na scrabblových turnajích a cestovní výdaje s nimi spojené. Ovšem je to příjemný výdaj, abych v domovině nezakrněl :{)>

Rocker

Nejvíc asi za syna:-)Teď dostal za vysvědčení kolo,hodně cestujeme,chodíme do kina…

panenka

Já utrácím peníze se svými dětmi po výletech nebo jim něco koupím

Terryle

za cestování – ať MHD po Praze nebo dojíždění domů a do školy vlakem.
A dost asi vydám za „malý radosti“ – ať to jsou šutry, oleje do aromalampy nebo v poslední době bižu náušnice. A drogerie – jsem požitkářská vobluda, takže se vyřádím hlavně na sprchovejch gelech a podobně :o) Ale ve srovnání s jinejma ženskejma nejspíš hodně ušetřím na oblečení a botách, takže se to jakštakš srovná.

Mucillinka

Já nejvíce utrácím za benzin, cigarety!!!!, oblečení, šminky, cetky :D :D Je to děsný, ale je to tak :)

LeeLee

Za knížky :)))