Miroslavst

Za co jste utratili největší sumu a litovali jste toho potom?

Nemyslím tím, že jste třeba kupovali auto, dům. Ale takové to utracení peněz, kdy si pak říkáte, musel jsem?
Prostě a jednoduše řečeno za jakou pí… jste utratili nejvíc peněz?

Nejlepší odpověď
kropitko

Nikdy jsem neměla tolik financí,abych si mohla dovolit koupit nějakou kravinu,takže NE,nikdy jsem nelitovala…

Další odpovědi
mosoj

Jo, jo když jsem místo Abramoviče koupil jachtu kterou si objednal a pak nechtěl.
Docela by mně stačily necky na Lipně.

panenka

Ničeho nelituji vše co si potřebuji nakoupit si nakoupím

ReHu

Já ani nevím. Prostě když něco potřebuji nebo si chci udělat radost, tak koupím.
Je ale pravdou, že občas se stane, že nějaká věcička není využívaná tak, jak jsem původně plánovala.
Možná něco přes 1000 Kč.

GM

Zrovna včera parfém, nemusela jsem ho mít. Ale voní pěkně, takže peněz lituju jen trochu.