Pavlina.K

Za co jít na maškarní???

V pindělí jedem na lyžák a má tam být maškarní ples… Dohodla jsem se s kámoškou, že za něco půjdem spolu, ale vůbec nevíme za co… Za dvojčata asi ne protože každák vypadáme jinak… Za co by jsme měli jít??? Předem děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
muck0103

bob a bobek:D

Další odpovědi
arygnoc

ja by som išiel za vkladomat – bankomat, do ktorého sa vkladajú peniaze.

vranovahan

Přesně tuto otázku jsem si minulý rok pokládala taky. Byla jsem pozvaná na jenu halloweenskou party, ale podmínka byla, že musím mít nějaký převlek. Docela dlouho jsem si lámala hlavu s tím, za co půjdu a nakonec jsem zvolila tu nejjednodušší variantu – upíra. Poskládat oblečení byla celkem hračka, protože černých věcí mám spoustu. Umělé upíří zuby jsme doma také měli. Jen jsem doobjednala takové barevné čočky z https://www.top-crazy.cz/ které to celé perfektně dotvořily. :)