Avatar uživatele
Zplic

Za co byste rádi utratili peníze, kdyby to tu bylo?

Otázka je typu „podnikatelský průzkum“. Chybí vám něco na pultech, na internetu či kdekoliv jinde? Za co byste rádi utratili vaše peníze, co byste si rádi koupili – co v současné době není k dostání (nebo je k dostání jen ve velmi omezené míře)?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Ing.internet, anonym před 4593 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Na pultu, na internetu, kdekoliv jinde?
Ano 3. možnost beru. Chybí mi slušnost, čest. poctivost, schopnost držet slovo, respekt a úcta ke stáří, politická čistota a služba voličům, právní vymahatelnost, profesionalita státních úředníkú a policie, neúplatnost a podnikatelská etika (aspoň jaká ještě panuje v Německu).
Jenže producentská centra zkrachovala pro nezájem a recepty byly jako nepotřebné zavrženy a zapomenuty.
Takže nabídni a ruce ti utrhaj!
Doplňuji:
Ad hanulka, kdybys měla pravdu, že se dá pořídit všechno, zkus mi poradit jak se dá pořídit zdraví, štěstí, láska a další hodnoty.
Leda že bys uznávala jen konzumní a materialistic­kou cenu.

Zdroj: Trpká osobní zkušenost.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
eLx

nic mi nechybí, přijde mi, že je zbytečně moc věcí.. kolik toho člověk vlastně opravdu potřebuje a kolik z toho, co chce (ale nepotřebuje), je přirozenej chtíč a né vnuklej?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ing.internet

Utratil bych peníze za kvalitní maso a všeobecně jídlo, vzdělání a cestování.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nanoon

Co mi chybí? Je toho dost ale třeba kvalitní potraviny v obchodech, levnější volání u operátorů a také internet, volné šíření warezu, patřičné ohodnocení práce, tudíž kdo opravdu maká rukama od rána do večera si také zaslouží lepší peníze a třeba větší volnost při výběru zaměstnání, dělat to co nás baví a ne to, kde je nejvíce peněz i když to je opruz.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

dnes si může každý pořídit vše po čem touží ,pokud na to ovšem má

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání