Za co byste byli ochotni zaplatit větší obnos penez?

ti, kdo nemají. tak poud by měli.
EDIT: to je relevantní. pro někoho 20.000kč, pro někoho milion. pro mě osobně třeba 100.000kč.

Nejlepší odpověď
marci1

Za zdraví, nejen moje, ale hlavně mé rodiny. 🙂

Další odpovědi
Funna

za zdraví…a už jsem to i udělala…buď jsem si mohla vybrat operaci pod narkózou s třítýdenní nemocenkou, nebo neinvazivní ambulatní zákrok, který mi udělala jeden doktor se sestrou, po kterém jsem šla za hodinu domů a druhý den do práce, ale tálo mne to 10 tisíc…paradox je, že tohle pojišťovna neplatí, ale operační sál, tým lékařů, narkózu, 3 denní pobyt v nemocnici a pak následnou část nemocenky ano…opravedu žijeme v Kocourkovském stá­tě…

Luxx

a kolik to podle tebe je ten větší obnos peněz? 20.000,– ? nebo 5.000.000,– ?
Doplňuji:
osobně jsem pro investování do nemovitostí… a za 100.000,– si koupíš leda tak zahradu s chatkou, a to když dobře půjde :) nebo nějaký menší pozemek

arygnoc

100.000 niekedy nestačí ani na hodinky či svadobné šaty (však, dámy 😉 ).

100.000 nie je väčší obnos, veď sú to iba 4 priemerné platy.

;-Q
Doplňuji:
ale k otázke:

za ostrov.
páčil sa mi jeden grécky so zámkom, plážou, golfovým ihriskom, lesom, …
cena 280.000.000, už ho predali. škoda.

;-Q

zzzlatokopka

Já jsem držgrešle:-D
Takže pouze za něco, co hodnotu zvyšuje.

led

Za rozum,
ale ako mi povedali „rozum ani v apeteke nekúpim“
prosím ponúknite, môžte aj cenu,,,
nechcem pre seba… (toľko peňazí zas nemám)

Hlada

Za tiché společenství s výnosem nad 27%.
Doplňuji:
Nabídky prosím vnitřní poštou.

anonym

Za maminčino zdraví, ale to nejde

klumprt

Za něco, co by se dalo prodat za výrazně větší obnos 🙂

Reezo

Záleží co vše bych si mohl za ten „Větší obnos“ pořídit.
Pokud bych měl k dispozici neomezenou sumu peněz, tak bych ze světa udělal lepší místo k žití pro všechny lidi.

Jinak větší sumu bych utratil jen v případě, že bych musel. Dejme tomu za zdraví, či finanční pomoc někomu blízkému.

Řekněme si na rovinu, že 20 000,–Kč ;100 000,–Kč a Milión není zas tak velká suma.