Eloška

Za chvíli tu bude prosinec…a snowboard

Za chvíli tu bude prosinec, pak Štědrý Večer. :) Nemáte nějaké tipy, na zimu na LEVNÉ kurzy na snowboard (nebo lyže ) pro nedospělou osobu?

Odpovědi
kubeak

Ahoj,
koukej se musíš si ujasnit co je to levne. Nejlevnejsi je koupit si knizku s metodikou pripadne nejake CDcko abys vedela jak to vypada. Ale jako intruktor snowboardingu ti to nedoporucuju. Nejlepsi je trosku zainvestovat a koupit si 2–3 hodiny u nejake kvalitni lyzarske skoly. Usetri ti to spoustu casu modrin a taky chyb ktere dela asi 80 procent lidi na svahu kteri si o sobe mysli ze jezdi dobre. cena hodiny se pohybuje mezi 250–450 korun na hodinu ale kdyz si spoctes kolik casu bys venovala tomu aby ses sama naucila to co te instruktor je schopny naucit za 2 hodinky kolik za tuto dobu projezdis jizd na vleku a jak te to bude bavit tak verim ze se to vazne vyplati.
Napis jak si dopadla a caues