lejla37

Za burzou kolem světa a Kamionem po Evropě

Dobrý den, nevěděl by někdo kde sehnat hry Kamionem po Evropě a Za burzou kolem světa? Před 15 až 20 lety se prodávaly v obchodech a nemá li někdo tu hru a nemá zájem ji prodat… Děkuji Lenka Šedá
Doplňuji:
A pokud ji máte, nemohli byste oskenovat a poslat na vytisknutí? Moc děkuji

Nejlepší odpověď
Majka8

Kamionem po Evropě je úžasná hra. Máme už jí mnoho let, je krásně „ohraná“ špatně čitelná, ale pořád oblíbená.
Asi už se nesežene. Hledala jsem na internetu, ale nic

Další odpovědi
anonym

Něco je tady.

Zdroj: http://forum.des­kove-hry.eu/index.php?to­pic=18.0