Avatar uživatele
Curiosity

Za barákem na chodníku se plácá asi zraněný malinký netopýr. ☹ MŮŽU MU NĚJAK POMOCT?? JAK??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? Kajra, Andělé, johana 56, bobánek, suaeda, fcoop, Damiana, david22 před 4369 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

nesahej na něj rukama vezmi si rukavice, bedýnku a pošlu Ti článek ahoj
http://www.nyc­talus.cz/index­.php?pg=nalez
Doplňuji:
ad bobanek jestli je to mládě tak zřejmě ještě lítat neumí vyhozením do vzduchu by ho zabila !!
nejlepší bude kontaktovat tuto paní Petru Schnitzerovou (nova-petra@centrum.cz , tel: 605 870 323)

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Elekrikář

Opatrně přendat do krabičky a k veterináři. Pozor mívají dost blešek a jiných nparazitů.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bobánek

Chit ho a vyhod ho do vzduchu.Pokud je raněný tak ho dej do krabice a ráno ho zenes veterináři.Víc pro něho nemůžeš udělat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

podaří-li se Ti ho odchytit a nezemře do rána má vyhráno já jsem vychovala holátka rorýse spadlé i s hnízdem vozila je ze stanice Hradčanská až na konečnou metra Skalka v košíku, žvejkala jim vepřový maso a kapátkem dávala vodu, když bylo jedno větší, tak se pralo s tím druhým, oddělila jsem je a rostli až jsem je naučila lítat :DD, potom jsem je odnesla do stanice Mladých přírodovědců ta paní dnes žije v maringontce a říkala mi, že jsem udělala dobrý skutek, rorýs je chráněný, hnízdí ve skalách a živí se za letu, beze mně by zemřeli..

před 4369 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Curiosity

krásné!! ..více takových lidí!! ..bohužel než jsem zjistila co a jak, netopýrek už tam nebyl.. nachystala jsem krabici s dírkama atd. ..prohledala jsem celý dvorek, ale v té tmě už jsem ho nikde nenašla ☹

před 4369 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

jestli si ho našla mamka netopejrka to by bylo dobře, jestli ne, tak se někam odplazil a do rána bude po něm ☹

před 4369 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek