Pokročilý

Za barákem na chodníku se plácá asi zraněný malinký netopýr. :-( MŮŽU MU NĚJAK POMOCT?? JAK??

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

nesahej na něj rukama vezmi si rukavice, bedýnku a pošlu Ti článek ahoj
http://www.nyctalus.cz/…
Doplňuji:
ad bobanek jestli je to mládě tak zřejmě ještě lítat neumí vyhozením do vzduchu by ho zabila !!
nejlepší bude kontaktovat tuto paní Petru Schnitzerovou (nova-petra@centrum.cz , tel: 605 870 323)

Další odpovědi:

Pokročilý

Opatrně přendat do krabičky a k veterináři. Pozor mívají dost blešek a jiných nparazitů.

Bronzový

Chit ho a vyhod ho do vzduchu.Pokud je raněný tak ho dej do krabice a ráno ho zenes veterináři.Víc pro něho nemůžeš udělat.

Diskuze k otázce

Zlatý

briketka10

podaří-li se Ti ho odchytit a nezemře do rána má vyhráno já jsem vychovala holátka rorýse spadlé i s hnízdem vozila je ze stanice Hradčanská až na konečnou metra Skalka v košíku, žvejkala jim vepřový maso a kapátkem dávala vodu, když bylo jedno větší, tak se pralo s tím druhým, oddělila jsem je a rostli až jsem je naučila lítat :DD, potom jsem je odnesla do stanice Mladých přírodovědců ta paní dnes žije v maringontce a říkala mi, že jsem udělala dobrý skutek, rorýs je chráněný, hnízdí ve skalách a živí se za letu, beze mně by zemřeli..

Pokročilý

Curiosity

krásné!! ..více takových lidí!! ..bohužel než jsem zjistila co a jak, netopýrek už tam nebyl.. nachystala jsem krabici s dírkama atd. ..prohledala jsem celý dvorek, ale v té tmě už jsem ho nikde nenašla :-(((

Zlatý

briketka10

jestli si ho našla mamka netopejrka to by bylo dobře, jestli ne, tak se někam odplazil a do rána bude po něm :-(

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.