Curiosity

Za barákem na chodníku se plácá asi zraněný malinký netopýr. ☹ MŮŽU MU NĚJAK POMOCT?? JAK??

Nejlepší odpověď
briketka10

nesahej na něj rukama vezmi si rukavice, bedýnku a pošlu Ti článek ahoj
http://www.nyc­talus.cz/index­.php?pg=nalez
Doplňuji:
ad bobanek jestli je to mládě tak zřejmě ještě lítat neumí vyhozením do vzduchu by ho zabila !!
nejlepší bude kontaktovat tuto paní Petru Schnitzerovou (nova-petra@centrum.cz , tel: 605 870 323)

Další odpovědi
Elekrikář

Opatrně přendat do krabičky a k veterináři. Pozor mívají dost blešek a jiných nparazitů.

bobánek

Chit ho a vyhod ho do vzduchu.Pokud je raněný tak ho dej do krabice a ráno ho zenes veterináři.Víc pro něho nemůžeš udělat.

briketka10

podaří-li se Ti ho odchytit a nezemře do rána má vyhráno já jsem vychovala holátka rorýse spadlé i s hnízdem vozila je ze stanice Hradčanská až na konečnou metra Skalka v košíku, žvejkala jim vepřový maso a kapátkem dávala vodu, když bylo jedno větší, tak se pralo s tím druhým, oddělila jsem je a rostli až jsem je naučila lítat :DD, potom jsem je odnesla do stanice Mladých přírodovědců ta paní dnes žije v maringontce a říkala mi, že jsem udělala dobrý skutek, rorýs je chráněný, hnízdí ve skalách a živí se za letu, beze mně by zemřeli..

Curiosity

krásné!! ..více takových lidí!! ..bohužel než jsem zjistila co a jak, netopýrek už tam nebyl.. nachystala jsem krabici s dírkama atd. ..prohledala jsem celý dvorek, ale v té tmě už jsem ho nikde nenašla ☹

briketka10

jestli si ho našla mamka netopejrka to by bylo dobře, jestli ne, tak se někam odplazil a do rána bude po něm ☹