Za 3 měsíce mi bude 16, je ještě šance, že bych vyrostla? A o kolik je průměr cm za rok?

Doplňuji:
Rodiče měří:

Mamka: 172
Táta: 184

Sourozenci nevím přesně, ale jsou větší než máma…

Nejlepší odpověď
klumprt

Dokud nevypiješ sud piva, tak porosteš 🙂

Je to velice individuální, záleží to na genetice a dalších faktorech. Nevíme, jak jsi vysoká, nevíme, jak jsou vysocí tví rodiče a případní sourozenci. Nejsme tvůj dětský lékař. Tvoje šance na další růst prostě nemůžeme nijak odhadnout.
Pokud, jak píše marci, dívky rostou do 18, tak zřejmě šanci povyrůst máš, ale těžko říct.

Další odpovědi
marci1

Samozřejmě, šance, že ještě vyrosteš, tu je. „Dívky rostou přibližně do 18ti let – alespoň v tom výškovém ohledu, na který mají vliv kosti.“
http://proslec­ny.cz/do-kolika-let-budu-rust/
Doplňuji:
Zkus si podle návodu vypočítat Tvoji pravděpodobnou výšku : 🙂
http://www.rus­tovyhormon.cz/la­ik/spocitejte-si-budouci-vysku-sveho-ditete-349

McArthur

Podívej se na mámu, podívej se na tátu, připočti 2 až 5 cm k tomu vyššímu a další 1 až 5 % podle toho, kolik kuřat z obchoďáku jsi snědla a asi taková je Tvá maximální výška. 😉

da ny

Šance je, ale ne moc velká :)
Já – 170cm

  1. dcera 168 cm, otec 185 cm.
  2. dcera 165 cm, otec 182 cm.

Od začárku menstruačního cyklu u dívek obvykle poporostou max. 2 – 5 cm do zhruba 20 let (plus mínus 2 roky).