lejla37

Z uložto se mi stáhla jen půlka filmu co s tím?

Jak je to možné

Nejlepší odpověď
Lucijej

Je možné, že server byl přetížený, nebo třeba došlo k přerušení, zkus to stáhnout ještě jednou. U větších souborů se to stává docela často.

Další odpovědi
iceT

Taky je dost dobře možné,že soubor byl na uložto vložen na dvě části,to stalo mě několikrát,třeba když je film moc dlouhý.
Takže buď stáhnout znova nebo se pokusit najít i druhou půlku.Např.Bla­de:Trinity byl taky na dvě části…

Syd

Patrně je tam nějaká chyba, zkus to znova a/nebo jinej soubor (na uložto jsem viděla ještě jeden nazvanej jenom young frankenstein, tak nevim, jestli to je anglicky, ale někdy tam maj jenom ang. název a jsou česky, tak ho zkus)

kosaaaak

To co říkaj všichni ostatní + taky je možné, že ti během stahování došlo místo na disku. Zkoukni to. Pokud si během stahování vypnul prohlížeč, po zapnutí by ti to mělo samo naskočit a pokračovat ve stahování souboru. Pokud ti došlo místo na disku nebo ti vypadlo připojení, budeš to muset stáhnout celý znova.

rtepp

http://www.uloz­.to/4736361/mla­dy-franky-cz-dabing-avi

Ella

občas se třeba stahování filmu samo od sebe nebo vlivem připojení, co já vim, přeruší – mě se to stává docela často, ale stačí zkusit jiný soubor a je to, a když jiný není, tak na potřetí se to dostahuje celý :D

Ing.internet

film je možná rozdělený na 2 části. Druhá část však nemusí být na stránkách. Pokus se najít jiný odkaz, kde stáhneš celý film na jednou!