KdoSiOdJinud

Z řízení adsl/wdsl od o2 v místě, kde nikdy nebyla pevná linka. Poplatky?

Rozhodl jsem se přejít na „kabel“ a o2 se podle referencí sousedů jeví jako dobrá volba. V bytě kde jsem ovšem nebyl nikdy telefon a tedy sem není přípojka, jak se takové věci řeší? (Předpokládám natažením nové přípojky). Na kolik taková instalace výjde? :)

Díky díky za odpovědi

Nejlepší odpověď
vlk samotař

Mě linka zdarma při uzavření smlouvy na dva roky.Zeptej se na O2 tam ti to vysvětlí.