Billy

Z ničeho nic se obraz monitoru roztřásl, co s tím?

Z ničeho nic se obraz monitoru roztřásl, co s tím? Někdy jen okraje, někdy se k tomu přidají proužky přes celý monitor, někdy jen někde nějaký kousek. Je víc než 5 let starý.

Odpovědi
badisko

Tak se nejrive… uces a pokud jsi holka namaluj …asi se te boji kdyz se trese jak drahej ratlik .....!!! to Ti nikdo mepovi takto presne ..muze to byt v cudu grafika ..nebo samotny momitor ..spatny kontakt ..nebo vadnej ovladac :D Pokud je to neco z techto veci.. tak sam s tim nic neudelas a bude treba pc hodit na servis …ale muze to byt take chyba ovladace graficke karty takze ho doporucuji budto updatovat …lepsi by bylo ho… ale smazat stahnout novy ovladac z oficialnich stranek a znova nainstalovat…

anonym

LCD nebo CRT?
Problém bych hledal v napájení – tedy buďto v síti (nespouští se poblíž nějaký větší motor?) a nebo ve zdroji monitoru.

Questman

Žeby kolísalo fps? :)

Krakis

A nemáš ho v kuchyni na robotu nebo mixéru? 🙂
Fakt je,že to může mít 150.různých příčin…