Bronzový

Z ničeho nic mi přestal jet zvuk u počítače...

Zdravím, nadpis asi opisovat nemusím... Nejspíš odpoledne mi přestal jet na počítači zvuk. Mám W7, repráky jsou v pořádku, zkoušela jsem dvoje (zapojení jak zepředu, tak zezadu), i sluchátka, bohužel nic. Hlasitost ztlumenou nemám, vše je naplno. U "měřiče" hlasitosti mi to i podle písničky lítá nahoru a dolů, tudíž nevím, co s tím je. Repráky vždy svítí. Vir žádný nemám, v noci mi to našlo trojáka, vše odstraněno. Teď jsem dělala test ještě a zase nic.
Počítač jsem restartovala.
Momentálně dělám ještě test celého systému, uvidím, jestli bude nějaký problém, ale.. kdo ví.
Neví někdo, co mám ještě zkusit? :)
Btw. Nejsem žádný profesionál ohledně počítačů..
Děkuji za odpověď.
Doplňuji:
A nějaké rady?
Kamarád mi řekl, že mohla zvukovka jen vypadnout nebo se pohnout, bratr se mi na to dopoledne podívá.
Případně co by se s tím muselo dělat?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Mohla přestat fungovat zvuková karta nebo také mohly být při virové čistce poškozeny/ odstraněny ovladače (zvuk. karty).
Doplňuji:
Pokud by přestala fungovat zvuková karta, musela byste koupit novou.
Pokud jsou to jen poškozené ovladače, bude třeba je znovu nainstalovat...

Další odpovědi:

Bronzový

Zksute "nabootovat" v nouzovém režimu to by mohlo napovědět, jestli jsou problémy s aktuálním ovladačem. V nouzovém režimu se použije základní ovladač zařízení v omezeném módu. Jestli v nouzovém režimu zvuk pojede, bude potřeba přeinstalovat ovladač zvukovky.
Doplňuji:
to Bedy: Prosím tě proč hned obnovu systému? To je jako jít na mravence s RPGčkem. A co ti v tomhle případě napoví výpis z RSIT? Myslíš že mu nějaká havět blokuje zvukovku? Prober se z tý diskotéky :D

Stříbrný

Ještě jedna možnost pro testy... Zkusit nějakou LiveCD distribuci. Osobně mám zkušenosti s knoppix DVD. Po startu si docela dobře osahá HW a rovnou se ohlásí zvukem (pokud najde zvukovku)

Zlatý

Navrhuju spustit Obnovení systému na datum, kdy zvuk šel a pak si od Vás vyžádám výpisy z programu RSIT.
RSIT stáhnete z http://images.malwareremoval.c om/…

Program stáhněte a spusťte. Po spuštění nechte nastaveno na 1 month a klikněte na tlačítko Continue. Poté začne skenování počítače, spustí se utilitka Hijackthis - odsouhlaste prosím podmínky použití kliknutím na tlačítko I agree.

Po dokončení kontroly se v Počítač - Místní disk C:\rsit objeví dva výpisy - info.txt a log.txt
Oba prosím nahrajte na leteckaposta.cz či jiné internetové úložiště (např. uloz.to, euroshare.eu apod.) a odkaz(y) mi pošlete prosím vnitřní poštou. Podíváme se na to, jestli tam není něco nechtěného ještě a uvidíme, co dál s tím.
Antivir nemusí najít vše.

Diskuze k otázce

Bronzový

M.

Už by to mělo být v pořádku, nakonec to nějak vyřešil bratr. Zjistili jsme, že na jiném účtu zvuk šel, tudíž nejspíš musela matka na něco kliknout a ani o tom nevěděla.
Děkuji za případné rady. :)

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 950
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.