roxy52

Z Netu stáhnu film v AVI do PC a hraje.

Jakmile ho z PC zkopíruju na Flešku,tak nejde.Ve vlastnostech to píše-,,souhrné vlastnosti nejsou pro vybrané zdroje k dispozici".Ale tohle se děje jenom u některých filmů.Kde dělám chybu??????

Nejlepší odpověď
pl4toon

Otestoval bych flashku, jestli je v pořádku.
http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/sprava_dis­ku/check-flash/

Další odpovědi
Děda Louda

Zkontroluj formátování flešky.

autacek

Zkus porovnat velikosti souborů, které to přehrává a které ne /jestli není problém nad určitou velikost/, pak ještě mrkni na bitrate, jestli není problém s rychlostí čtení ze flešky.

nonnel

Flešku bys měl mít naformátovanou na FAT32. Nevím na čem to potom přehráváš, ale některé přehrávače berou XVID a neberou H.264. Zkus to překonvertovat na XVID a uvidíš. Někdy muže být soubor jen trochu nečitelný a přehrávač to nebere.