Z " modre listicky " vim o " starsich " zde uzivatelich, jak se dostali na odpovedi. Ale ti novejsi ? ( ja po dni D ):-)

Doplňuji:
www - Den D - byl porad na Ceske televizi. Muzete hledat na ivysilani - bylo to vysilani v unoru , ale nekdo zde mozna nebude liny tak jako ja ted a napise vam vetsi podrobnosti. :-) -iv-

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jako by se Den D stal přelomovým - starší uživatelé odešli, případně omezili svůj pobyt. Objevili se noví ...

Na rozdíl od minulosti je zde realtivní klid, nechci zakřiknout...

Souhlasím s Georgem, že admin. reklama prospěla, získali víc peněz, i když ne od sponzorů.

Hodně uživatelů ze zvědavosti nakouklo, mnozí zůstali. Po odvysílání pořadu se objevil nápor dotazů ...

Další odpovědi:

Zlatý

Tak já zase nevím o čem všichni mluvíte :-( .. Od kdy tu kdo je, to je jasný. Ale jak na stránky kdo přišel ap. (.. já po dni..) nevidím.
Akú rečú terazky hovoríte? :-D
Doplňuji:
Aha. Tak to jsem neviděl, našel jsem Odpovědi úplně náhodou, při jakémsi hledání čehosi ;-)

Zlatý

Já též po dni "D".

Zlatý

Mě odpovedi v loni poradila má dcera,když jsem něco nevěděla a od té doby jsem tu a už jen tak neodejdu.Líbí se mi tu:-)
Pořad Den D jsem neviděla,nevím oč jde....:-)

Jsem tu nezávisle na dni D, o němž se dozvídám až zde. Teprve měsíc, který jsem završil bronzem.

Zlatý

zdá se že den D byl od provozovatele odpovedí brilantni marketingovy tah :-) ... snad to ani nechtěli prodat, ale ta reklama bodla jak hrom.

Zlatý

já jsem den "D" zde přežila

Zlatý

Taky jsem sem zabloudila už dávno před Dnem D, kdysi na podzim, když jsem na dalekým severu neměla co dělat a zachtělo se mi poznat nový lidi, co mluví nebo píšou česky.
Je fakt, že po Dni D jsem dost aktivitu omezila, i když to bylo i nedostatkem času. Někteří lidi mi scházejí hodně, ale i mezi váma novýma se našla spousta fajn uživatelů. Jako vždycky - někdo odejde, někdo přijde.

Zlatý

až po dni D

Diskuze k otázce

anonym

Dr. Axl - to jsou fofry , s tim bronzem ! Gratuluji. Ale : Sleduji vas a ke stribru popreji " oficialneji " . :-) -iv-

anonym

Dedopetre , vy nasledujici radky nectete !! Dedapetr od unora a zlaty !! To se mi zase vubec , ale vubec nelibi. !! Nemuzeme ho nejak vymazat ? :-)) -iv-

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.