jarzal

Z kterého chovného rybníka je nejlepší kapr na Vánoce?

Není kapr jako kapr. Z kterého chovného rybníka je z kapra nejchutnější řízek v trojobalu? A kde se dá koupit?

Nejlepší odpověď
anonym

Tak tohle jsme nikdy neřešili.Ve vedlejší vesnici mají rybáři svůj rybník a zrovna minulý týden byl výlov, takže kupujeme kapry od nich ( to každý rok po výlovu)
Měli jsme kapry i z jiných rybníků( rybářství) a žádný rozdíl jsme mezi nimi nepoznali.

Další odpovědi
Kepler

Na tom, z kterého rybníka ten kapr je opravdu nezáleží, všude jsou chovaní stejně. Daleko důležitější je, jak velký kapr to je. Prckové do 2 kg mají daleko více drobných kostí, téměř neviditelných. Daleko lepší jsou „kabrňáci“ nad 3 kila. Nejen kvůli kůstkám, ale hlavně chuťově.