ZangetsuTS

Z které stránky si můžu objednat Nintendo 3DS LL

Strasně se mi líbí tato verze a chtěl bych ji vzhledem k tomu že bych si rád zahrál Project Mira…
z PlayAsia to nechci objednávat protože je to tam drahé
Normální cena se pohybuje kolem 250 USD natož tam to bylo za 399 USD
Nejsem si jistý jestli to už vyšlo ale tento měsíc to určitě už výjde a předobjednávka by mi nevadila :)
tak prosím nevíte?

Požadavky:Možnost platby přes PayPal nebo kreditkou Visa/Mastercard…

Odpovědi
elektro???

Hele ja ti řeknu žejeto v electro wordu ve akci taky tiza dám souřadnice:http://www.elec­troworld.cz/pro­duct/herni-konzole-hry-hracky/hry-pro-konzole-a-pc/3DSSUSTFI43DE/su­per-street-fighter-iv-3d-edition-hra-pro-3ds?scid=EXT_SEM_TEX­TLINK_AW_16_Sta­ticke_Konzole_hry_hrac­ky&utm_source=Ad­words&utm_medi­um=cpc&utm_cam­paign=16_Static­ke_Konzole_hry_hrac­ky_0&gclid=CN67zcjXi­rECFUrP3wodQy6M8w .Jo a pls dej palec nahoru a vyznamenání.