Z kolika jablek udělat salát?

Mám chuť na jabko-mrkvo salát.
Kolik tam mám dát jablek?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Já dávám půl na půl. Záleží na chuti 🙂

Další odpovědi
marci1

Záleží na tom, kolik ho sníte. Normální porce je 1 jablko a 2 mrkve. Pokud je jablko menší, tak 2 jablka. Přidejte citrónovou šťávu, aby jablko nezhnědlo a trošku cukru, rozmíchaného v trošce vody. Je super, dělám ho skoro denně.

Drap

Nejlépe asi tak tunu jablek , tunu mrkve asi třicet kilo citronů. Dosladit podle jablek a podle chuti cca 1 . 5 pytlů cukru