C-system

Z KOLIK KOUPIM KATALIZATOR NA HYUNDAY ACCENT 73KW ROK 1998 ZAJIMA MNE CENA

Nejlepší odpověď
hanulka11

Pokud netrváte na originále vejdete se okolo 2000kč. V každé dobré opravně vám ho rádi objednají. Originál je poněkud dražší cca 25 000kč i více.
Ten levný vám udělá stejnou službu.
Měli jsme hyunday a manžel nikdy nekupoval originál součástky.

Další odpovědi
quentos

necelých devět tisíc, viz zdroj. Když si vygooglíte katalyzátor s tvrdým, nalezení odkazu je otázka několika vteřin.

Zdroj: www.hyperzbozi­.cz/zbozi/kata­lyz%E1tor-HYUNDAI-ACCENT/2/

janek66

Cena začíná tak na 7 tisících.

Zdroj: http://www.evy­fuk.cz/vyfuky/HY­UNDAI/