Bedy

Tak používej Seznam. Tam to jde.

bolak

Bedy: a jde tam taky nějak nastavit datumovej filtr jako na googlu?

bolak

annas: no ono to jde na goolu normálně taky, ale nejde to seřadit podle datumu.. a u těch tvojich vyhladávačích se to snad ani nedá nastavit, nebo dá?

annas

Nevím, já to neumím. Tak svou odpověď smažu, když nepomohla. 🙂

bolak

máš zajímavej styl, kdybych já mazal všechny odpovědi na který se snese kritika, to by mi jich v profilu moc nezbylo :)

annas

Vůbec mě nenapadlo brát tvé vyjádření jako kritiku. Dívala jsem se do odkazů znova, zřejmě nejde přehled nastavit časově, takže odkazy nejsou ideální. 🙂