bolak

Z jakýho důvodu byly v den vysvědčení u každý školy policejní hlídky?

Jako že malý děcka choděj dřív domů, tak aby si je někdo neodchytil? Nebo tam bejvaj každej den a já si jich prostě nevšim?

Ale nehlídali nějakej přechod pro chodce nebo jinej lichokopytník, jen tam tak stáli u auta a pokuřovali.

Nejlepší odpověď
annas

Kdysi jsem se na to ptala – nevím, jak kde, ale u jedné ZŠ bylo hlídky vidět každé ráno. Prý kvůli tomu, ale dealeři nenabízeli žákům drogy. Nebo aby žáky neobtěžovala různá individua, třeba pedofilové.

Další odpovědi
Lorrien

Hmmm, tak u naší školy jsem stáli a pokuřovali jenom my, žáci, páč tam policie nebyla, nebo jsem je neviděla. :D

anonym

V den vysvědčení tam čekali hlavně rodiče, v rukou obušky, někteří flintu a podle toho, co na výzo bylo je rovnou chtěli zmasakrovat, proto tam byli policajti, aby zabránili zbytečnému krveprolití ze strany rodičů, téé jasný 😁

Drap

Bývá to z důvodů bezpečnosti každý rok. Stejně jako 1,září, když škola začíná.

venkovan

Dětem je už škola ukradená, tak alespoň hlídají aby nebyla ukradena ministerstvu školství. protože jinak by bylo už zbytečné.

bolak

SMV: to dává smysl..

bolak

Lorrien: nojo, sou školy kam se i polišové bojej, u nás to bylo to samý :)

bolak

Drap: no ale včem je to zrovna v tyhle ty dny pro ty děcka nebezpečný, na to se ptám :)