Avatar uživatele
bolak

Z jakýho důvodu byly v den vysvědčení u každý školy policejní hlídky?

Jako že malý děcka choděj dřív domů, tak aby si je někdo neodchytil? Nebo tam bejvaj každej den a já si jich prostě nevšim?

Ale nehlídali nějakej přechod pro chodce nebo jinej lichokopytník, jen tam tak stáli u auta a pokuřovali.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, iceT, briketka10, anonym před 4311 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Kdysi jsem se na to ptala – nevím, jak kde, ale u jedné ZŠ bylo hlídky vidět každé ráno. Prý kvůli tomu, ale dealeři nenabízeli žákům drogy. Nebo aby žáky neobtěžovala různá individua, třeba pedofilové.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lorrien

Hmmm, tak u naší školy jsem stáli a pokuřovali jenom my, žáci, páč tam policie nebyla, nebo jsem je neviděla. :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

V den vysvědčení tam čekali hlavně rodiče, v rukou obušky, někteří flintu a podle toho, co na výzo bylo je rovnou chtěli zmasakrovat, proto tam byli policajti, aby zabránili zbytečnému krveprolití ze strany rodičů, téé jasný 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Bývá to z důvodů bezpečnosti každý rok. Stejně jako 1,září, když škola začíná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Dětem je už škola ukradená, tak alespoň hlídají aby nebyla ukradena ministerstvu školství. protože jinak by bylo už zbytečné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

SMV: to dává smysl..

před 4311 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Lorrien: nojo, sou školy kam se i polišové bojej, u nás to bylo to samý :)

před 4311 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Drap: no ale včem je to zrovna v tyhle ty dny pro ty děcka nebezpečný, na to se ptám :)

před 4311 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek