Z jakých států světa byste vytvořili stát jeden,ve kterém byste chtěli žít?

Týká se to politiky,zdra­votnictví,gas­tronomie,krimi­nality,podnebí,tra­dice,historie,da­ňového zatížení,polo­žení atd.

Nejlepší odpověď
tom004

Nic bych netvořil, nic bych neměnil. Jsem docela spokojený s tím naším.

Další odpovědi
led

Je to územie, nie štát, ale tam, naozaj, ľudia si pomáhajú navzájom, kriminalita (žiaľ najde sa aj tam). Jestvuje to niekde? Je to svetadiel s večným ľadom – Antarktída.

panxnotdead

Ve svobodný, bohatý, teplota kolem 25°c a aby tam byla krásná příroda.

Lleni

Brazílie+kari­bik+USA+egypt

Conchus

Tady je to docela fajn, jen chybí trocha korektnosti a slušného jednání

Fienir

ČR, Slovensko, Rakouskou, Ukrajina, Maďarsko, Slovinsko, Chorvatsko, Bosna a H., Rumunsko
Doplňuji:
Samozřejmě jako federace