Terez123

Z jakych předmětů se dělají přímačky na SOŠ pro veterináře.

Odpovědi
Drap

Žádné střední školy pro veterináře nejsou. Jsou jen pro veterinární technily či asistenty. Veterinářem se člověk může stát až po ukončení vysoké školy

anonym

SOŠ pro veterinární techniky, nebo Vyšší odborná škola veterinární v Třebíči mají jako přijímací zkoušku test z biologie.
Také jsem byla překvapená, že je střední veterinární škola, protože dříve se veterina studovala skutečně pouze na vysoké škole. Takže se omlouvám za zavádějíácí informace, které se tu objevily.
Lépe bys ale udělala, kdyby sis rovnou zadala tuto otázku do vyhledávače na internetu. Je tam dost témat, která by Tě v této souvislosti mohla zajímat. Poslala bych Ti na některé odkaz, ale Ty sama víš nejlépe, co konkrétně potřebuješ vědět a na kterou školu se budeš hlásit. Na netu najdeš vše k přijímačkám, vyučovací předměty, bližší informace o studiu. Hodně zdaru.