Z jakých číslic se skládá vaše datum narození ?!

Nejlepší odpověď
briketka10

ze smíšených

ze smíšených..
a proč to chceš
vědět HA

Další odpovědi
Drap

ze smíšených

Ode všeho tzroch
Doplňuji:
Trochu

Big Bad Wolf

ze smíšených

Doplňuji:
3.3.1981, tak to je pouze osmička sudá, ale je tam. Jinak se mi pletly sudá a lichá, tak používám jako pomůcku sudokopytníky a lichokopytníky, protože poznat krávu od koně mi nedělá takový problém.

WeeBear

z lichých

Z lichých, pokud se bavíme jen o datu narození, jakožto neúplném celku bez roku 🙂

Lordcruss

ze sudých

Doplňuji:
ani jedno neni sudý:D

cool

ze smíšených

Děda Louda

jiná odpověď snad není potřeba, nebo ano ?!

Z arabských.

led

jiná odpověď snad není potřeba, nebo ano ?!

Z jednej.
Po spočítaní číslic súčtu číslic (sudých i lichých) dátumu narodenia mi vyšla nepárna číslica 7

atena11

ze smíšených

GM

ze smíšených

anonym

Ne, bavíme se i o roku!