Heřman

Z jakého státu pocházíte

Nejlepší odpověď
arygnoc

nebo jiné...

jako národnost?
jako občanství?
jako místo narození?

otázka není dost přesná.
jsem slovenské národnosti, občanství mám Rakouské, narodil jsem se v Maďarsku a žiji v ČR.
Pěkný guláš, ne?

;)

Další odpovědi
mechanka

nebo jiné...

Stát ČR, ale národnost MORAVSKÁ.

MacChill

Česká Republika

Slováci i Ukrajiné mají vlastní Odpovědi takže nechápu význam otázky, ale máte pravdu v tom že mezi neaktivnějšími uživateli českých odpověí jsou i slováci a na slovenských oppovědích jsou registrováni češi

kapka

Česká Republika

Ella

Slovensko

ale žiji už deset let v ČR

quentos

Česká Republika

Čech jak poleno, ale radši to nebudu říkat dvakrát – tady v příhraničí se při bližším zkoumání vždycky najde nějaká ta kapka německé krve.

ten který je

nebo jiné...

Z Kocourkova…

monka

Česká Republika

jendahun

nebo jiné...

Jsem na tom trochu podobně jako Arygnoc.Narodil jsem se na Slovensku,celý život žil na Valašsku,momentálně žiji na skoro Hané,prarodiče Němec,Maďarka,Va­laši.Možná ve mě koluje hunská krev.:-)V současné době pobývám v turkotatarské republice Česko.

anonym

nebo jiné...

Z Hoten Totenu.

samicek333

Česká Republika