Z jakého představení,scén­ky,je věta?

„Padá nih,padá níh,budem stavět huhuláka?“

Nejlepší odpověď
annas

Vyslovil Felix Holzmann, ale vzpomínám si jen matně na scénku. Televizní silvestrovský pořad? Nedávno H. scénky opakovali v nočním poradu v rádiu, ale poslouchala jsem v polospánku.

H. partner (Maurer?) se divil, že chlapec, o němž se zmínil H. tak pěkně mluví a reaguje na to, že je zima, slovy – budeme stavět huhuláka.
H. odpověděl, že je mu 14 let …

Další odpovědi
fofbal

Ano, Felix Holzman v televizní ukázce průřezů Silvestry. To mluvil o svém synovi a ku konci byla pěkná pointa." A kolikpak je vašemu synovi? On- bude mu vosumnáct, no jo vosumnáct."

džodžo

je to scénka s názvom ukulele
https://youtu­.be/jjROmnLeM­Sk?t=2m58s