Ellis

Z jakého nástupiště se dostanu do Domažlic?

Když budu chtít jet do Domažlic z Plzně z hlavního nádraží, na jakém nástupišti mám nastoupit? A jsou ty nástupiště přehledná? Předem děkuji.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Nevím jak který konkrétní vlak, ale do Domažlic to z Plzně hl.n. obvykle jezdí z nástupiště 2, občas i z 1. Nástupiště jsou tam celkem 4 a jsou přehledně značená, pokud nebudeš vědět, každý místní nádražák tě nasměruje.
Doplňuji:
Ještě je tam nástupiště 2A, ale to se tě do Domažlic netýká.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Z jakého? Takže se ptáš na vlastnost, tudíž ti odpovím z vyvýšeného, z betonového, z nádražního atd. :D
Pokud tě však zajímá např. číslo nástupiště-konkrétní nástupiště, musíš se ptát ze kterého.
To však nevím, záleží na které přistaví vlakovou soupravu.

ReHu

Nástupiště se uvádí u konkrétních vlaků.
A neboj je to přehledné, je to psané v hlavní hale a i u vlaku na tom nástupišti.
A zeptat se můžeš vždy.

da ny

Nyní jsou tam na hl. n. již dokončeny nové podchody, vše už je v nich dobře označeno ;) (pokud člověk narazí na výluku, pak busy před budovou).
Dole v hale na světelné tabuli nad schodama bude u spoje i číslo nástupiště.
(1. – 4.)
Doplňuji:
V Plzni je cca 6 nástupišť. Ta půlka nádraží, kde je 5. – 6. se tvého spoje netýká.
Pojedeš z půlky, kde jsou nástupiště 1. – 4.

Klaproth

Na Domažlice a Klatovy to jezdí většinou z č.2.

zorro

Příspěvek smazán administrátorem.

ReHu

Třeba se tazatel přiučí. Taky mi jde na nervy zdejší gramotnost.