Michal Kole

Z jakého materiálu jsou svatební šaty, že ve vodě ztěžknou a zničí tak lidský život ? Upřimnou soustrast rodině

http://aktual­ne.centrum.cz/zah­ranici/amerika/cla­nek.phtml?id=75­5467

Nejlepší odpověď
Deli

Z látky, Michale. Každá látka, jak jistě víš, ve vodě ztěžkne poté, co se násáhne vodou. A jelikož jsou z hodně vrstev, mohly být tak moc těžké, že to dopadlo takhle. Chyba nebyla v šatech, ale v místě focení. U vodopádu se měla fotit v plavkách, na radnici v šatech. Každé oblečení má své použití a to tahle nevěsta nerespektovala.

Další odpovědi
baghira

To je snad na nominaci na Darwinovu cenu.

Mers

Kazda latka ve vode ztezkne a svatebni saty jsou vetsinou vrstvene takze je to o hodne tezsi!!

Advance

Je jedno z jaké jsou látky je to spíš tím že jsou vrstvené!!!