Z jakého materiálu budou ponožky víc smrdět?

Prý bavlna víc pohlcuje pachy než syntetická vlákna, to znamená že bavlněné ponožky nesmrdí?

Nejlepší odpověď
hanulka11

To není o ponožkách to je také tím ,že je třeba si měnit obuv. Smrdět budou všechny pokud budete celý den v obuvi a nepřezujete se.

Jasné je ,že umělá vlákna podporují pocení, bavlna pot částečně saje ,ale pach je stejný.

Další odpovědi
dudu

Zápach nohou ovlivňují ponožky a materiály ze kterých jsou zpracovány jen podružně. Rozhodující jsou miliardy bakterií rochnících se na našich nožičkách, zejména pod prsty. Jejich činění můžeme omezit především důkladnou a pravidelnou hygienou, záleží také na tom máme-li nohu v suchu a používáme-li správné přípravky k jejich pacifikaci. Pak též na tomu jsou-li ponožky z bavlny, či z nějaké méně vhodné syntetiky.

jendahun

Nejrychleji zesmrádne termoprádlo z moiry a podobně.Uměli­na.Hřeje,ale smrdí po hodině nošení a jednom zpocení.Peru to každý den,ale jak přijdu z práce a sundám to…to je síla!A potom ještě rádoby bavlněné vietnamské ponožky.