Lů18

Ze kterého pořadu je scénka v popisu otázky?

ahoj, už dlouho hledám pořad, ve kterém byla tato scénka: kluci ze sboru Boni Pueri zpívají píseň Kde je ten míč? na podiu a mezitím se objevují záběry nna Lábuse a Čtvrtníčka (myslím), kteří si voljí a chtěj zavolat na polici, že je v divadle bomba, nebo něco v tom smyslu .. natočené to bylo asi mezi rokem 2005–2009. Nevíte v jakém pořadě to bylo? popřípadě, odkaz na video? … už dlouho to hledám, ale nikde nemůžu najít .. děkuji :)

Odpovědi
Roman71

Pokud se nepletu, tak tahle dvojice účinkovala v pořadu s názvem:
„Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit?“
Scénky najdeš na YouTube :)