Angi-Shy

Z jakého důvodu začali lidé říkat takové vtipy o Chucku Norrisovi?

Začalo to nějakým filmem že se pak strhla lavina s vtipy o tom jak je Norris nejdrsnější? Nebo čím?

Nejlepší odpověď
arygnoc

každý, kto tvrdí, že sa jedná o vtipy, sa dopúšťa ohovárania.

ale vážne.

citujem:
„Před několika lety si jeden blogger v Americe na svých stránkách začal utahovat ze svalovců ve filmech. Jeho posměšné narážky byly zaměřené přavážně na adresu Vina Diesela. Postupem času, i za přispívání čtenářů, se však začaly množit příspěvky k Chucku Norrisovi. Narážely na jeho herectví – neherectví, jeho tvář bez mimiky nebo na jeho kop z otočkou, kterým nakonec vždy uzemní soupeře. Postupem času se tak stal Chuck číslem jedna ve vtipech na jeho osobu. Toto samozřejmě neuniklo pozornosti Chucka Norrise a ten reagoval podáním žaloby na správce a majitele stránek. Potom se ale cosi změnilo, po nějaké době byla žaloba stažena a samotný Chuck začal šíření fám o sobě samém tolerovat. Proč také ne, vždyť ho žádná z nich nepomlouvá, naopak Chucka popisují jako nadčlověka, který dokáže téměř cokoliv.“

zdroj: http://www.prochla­py.cz/clanky/chuck-norris-fenomen-poblaznil-svet-vzniklo/

PS:
niektoré zlé jazyky tvrdia, že tým bloggerom bol práve chuck norris.

;-Q

Další odpovědi
JájsemRaibek

To nejsou vtipy, on to vše opravdu dokáže. :D

Corfe

Seriál Walker Texas Ranger a jeho ultimátní postava. Plus možná i jistou dobu celkem kultovní reklama na Total gym. Tak kultovní, že si ten název dodnes pamatuji.