terry

Z jakého důvodu nemohou likérky prodávat svůj alkohol z letošního roku? Přece snadno mohou prokázat původ a kvalitu.

Nejlepší odpověď
Deli

Protože ten špatný alkohol byl vyroben letos (pančovali ho metylalkoholem a ten získávali z nějaké nemrznoucí směsi do aut – a tam se metyl přidává od ledna letošního roku). A ten letošní jedovatý chlast opatřili falešnými etiketami mnohdy dost podobnými těm, co dávají likérky.

Další odpovědi
Hlada

Protože výpadek daně je potřeba nějak kompenzovat.

dudu

Musejí všechnu svoji produkci ve skladech nejprve prověřit a překolkovat.

led

Ak dobre rozumiem tej afére s metylalkoholom, ak je „original borovička“ vyrobená 27.2.2012 v českej likérke, je riziko veľké.(nepoznám všetky napadnuté značky).
Fľašku tohto nápoja som dostala tesne pred zverejnením aféry, mám to brať ako skrytý útok na môj život? :)