ReHu

Z jakého důvodu nelze bodovat odp. v aketách. Netušíte?

Doplňuji:
Ale třeba pro tazatele to užitečné je.
Pokud by odpovědělo víc respondentů, tak anketá má pro tázajícího se jistou váhu.
Přece by se jinak neptal. Někdy 🙂.

Nejlepší odpověď
anonym

protože v této anketě zřejmě nejsou užitečné otázky jinak mě nic nenapadá,ale je mi to i jedno

Další odpovědi
hanulka11

Myslím, že ankety jsou pro zábavu a nejsou to žádné rady – tak proč bodovat- to je moje hledisko

BEAES

Mnoha uživatelům se nelíbilo, že někteří je pobírají za nezajímavé otázky a asi přiblblé odpovědi a tak to mu uskřípli tipec.

kropitko

Tato nová část odpovědí, byla založena právě proto, aby se body nepřičítali, za odpovědi na takové otázky, jako jste právě položila Vy. Nerozumím,co na tom není komu jasného.

BEAES

A i tahle otázka by měla patřit do zábavy a anket. Pravděpodobně tam bude přesunuta.