jirka F

Z jakého důvodu je nebezpečné lízat v zimě rampouchy, jak to některé děti dělají?

Z jakého důvodu je nebezpečné(jak to někteří děti dělají) lízat v zimě rampouchy ?

Nejlepší odpověď
gecco

Nebezpečné je to ze dvou důvodů – jednak neznáš složení té vody (i když lze předpokládat, že je čistá – není to jisté) a druhak se tím můžeš nachladit…

Další odpovědi
anonym

Jako dítě, jsem je cucal, ale to ještě nebylo vše tak znečištěné. Dnes, jak píše Emefej, bych si nelízl.

Emefej

Myslíš, že rampouchy vznikají ze zdravotně nezávadné vody? Pokud ano, lízej.
Ale je fakt, že jako děti jsme to úplně běžně dělali a nikdy se nám nic nestalo.