Rokio

Z jakého důvodu dáváte dárky?

Je spousta důvodů, proč lidé dávají jiným lidem dárky. Já například dávám dárky hlavně kvůli tomu, abych jiným lidem udělal radost, ale také kvůli dobrému pocitu a pro dobré vztahy s jinými lidmi.

Odpovědi
da ny

abyste udělali radost druhým lidem

V některých případech má můj dárek potěšit , ale také pomoci ;)

led

jiná odpověď

pretože chcem,
a nie preto, že musím. „musí“ len umrieť.

mosoj

jiná odpověď

Dárky neočekávám a také většinou nedávám. Mně potěší a bohatě stačí, když si někdo vzpomene.

Kulpix

abyste udělali radost druhým lidem

zelí

jiná odpověď

Abych taky něco dostal. Vím, že to není optimální, ale mezilidské vztahy nejsou moje parketa. To radši tu matematiku.

Rocker

abyste udělali radost druhým lidem

Lgee

abyste ukázali svoji prestiž a fakt, že na to máte

Lambáda

pro dobré vztahy s druhými lidmi

AnneBeth

abyste udělali radost druhým lidem

Je opravdu pěkné vidět někoho šťasného s úsměvem na tváři, protože jste mu darovali dárek, aby se cítil lépe a ne z donucení. 🙂

yuko

abyste udělali radost druhým lidem