Z jaké země je výrobce koupelnových dílů Kolo?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Podle toho co jsem našla …zřejmě polská firma-přesvědčte se

http://www.ko­lo.com.pl/

Další odpovědi
Radak

Je to polská firma. Mám od ní několik výrobků v koupelně a jsem spokojená. Na jejich stránkách jsem ocenila prográmek na tvorbu koupelen.

kazisvět

jsou z Polska. Přiznám se, že jsem kvůli tomu neměl v jejich výrobky moc důvěru, ale protože vypadaly velmi dobře, zařídil jsem si od nich před cca 2 lety koupelnu. Zatím 100% spokojenost.