Conchus

Z jaké společenské skupiny pocházejí otrávení pančovanou kořalkou?

Doplňuji:
Myslíte si, že některé jsou frekventovanější?

Nejlepší odpověď
Drap

Ze středních a nižších skupin. Nejvíce jsou ohroženi závisláci.

Další odpovědi
briketka10

bohužel z té nejspodnější, ale vyskytly se případy, které za to v žádném případě nemohly :(

anonym

Je-li otázka vložena v odborné rubrice, měla by být seriózní.
A u smrti 20 lidí je cena života stejná, bez ohledu na znevažující a skandalizující tendence, evokujícími přízemní hyenismus.

V definici životosprávy (název této rubriky), není o alkoholu ani slovo.
Životospráva zahrnuje správnou výživu, dostatečně dlouhý a kvalitní spánek, vhodné rozložení odpočinku a zátěže a společenské zázemí. Regenerace nervového systému a osvěžení celého organismu není závislé jen na délce spánku, ale i na jeho kvalitě. Ve výživě je nutné dbát na to, aby se člověk nepřejídal, ale pamatoval také na vhodné složení potravy a pravidelnost v jídle. Pro duševní zdraví je nezbytné usilovat o harmonický život, mít čas a citové zázemí pro odpočinek a vést život v rodině tak, aby v něm nedocházelo k zátěžím a stresům. K udržení a upevnění dobré tělesné a duševní kondice přispívají pohyb a tělesná práce. Aktivní provozování sportu zvyšuje nejen úroveň tělesné kondice, ale má vliv i na psychiku (sebevědomí, sebehodnocení i hodnocení jedince ostatními) a může mít vliv i na posilování sociálních vztahů a vazeb.

terry

Frekventovanější jsou nízkopříjmové skupiny a závisláci.

huxa

ředit něco metanolem je s prominutím ko*otina a nevím, jak tomu někdo může věřít.

baghira

Na rozdíl od DrAxla si myslím, že otázka je seriózní. Nikdo nezpochybňuje cenu života, jde jen o statistiku.
Pokud si dobře pamatuju, mezi mrtvými je jen jeden bezdomovec.