Dakstor

Z jaké školy na medicínu?

Milí Lékaři, Lékařky a Medici chtěl bych se Vás zeptat z jaké školy je nejlepší jít na medicínu.Jestli je lepší jít z oboru Zdravotnický asistent nebo Přirodovědné gymnázium.Ptám se Vás proto ,protože chci přestoupit z oboru Zdravotnický asistent na Přirodovědné gymnázium a potřebuji poradit jestli je to dobrý nápad nebo ne.Děkuji

Odpovědi
anonym

Nejsem ani lékař, tím méně medik…
Ale pro jakoukoli VŠ (tedy i pro medicínu) je rozhodně lepší průpravou gympl.
Takže je to dobrý nápad.
😉

pondělí

Z jakékoliv,kterou zakončíš maturitou,jeden můj kamarád je vyučen zámečník a nyní po desetiletích je jeden z nejlepších kardiochirurgů u nás,další kamarád je vynikající a pacientkama vyhledávaný ženský lékař,vyučil se číšníkem a po vojně si dobělal maturitu a pár škol
Takže na škole nezáleži,záleži jen na člověku,jak moc chce být lékařem,
Nejní to školách je to o zápalu

BlackTerry

Nejlepší bude jít na medicínu z gymplu, ale dá se ze všech středních škol. Studuju fyzioterapii a jeden můj spolužák je z průmky a je jeden z nejlepších studentů. Jak už tu někdo říkal, je to o zápalu, vůli a touze splnit si sen.