štamgast

Z jaké ryby se dělají zavináče?

Nejlepší odpověď
SonsyMite

Sled

Další odpovědi
Drap

Ty co se prodávají, tak se dělají většinou ze sleďů, popřípadě z makrel. Rybáři, kteří si je vyrábějí doma používají jakékoli ryby, převážně plevelné. Červenky , okouny a podobně

GM

V obchodech ze sledě, doma dělávám z cejnů.

Drahuška999

Ze sleďů, ale to byste kolego, jako správný rybář měl vědět :) Jinak, kdyby náhodou někdo chtěl také chytat trochu více ty rybky, určitě se vám bude hodit třeba toto rybářské lehátko z těchto stránek zde – https://www.spor­tcarp.cz/nash-lehatko-se-spacakem-indulgence-ss3-4-season-t9401.html … Já jsem si ho nedávno pořizoval a tedy paráda je to opravdu veliká :) Doporučuji. Mějte se krásně a přeji hezký zbytek večera.