david22

Z jaké největší výšky jste skočili do vody?

Já jsem absolvoval skok z mostu nad Oravskou přehradou na Slovensku. Výška mostu nad vodní hladinou byla tehdy 8,5 m.
Doplňuji:
Další návrhy? 4 lidi odpověděli, to mi přijde málo…

Nejlepší odpověď
www

Ze Sokoláku jsem taky skákal, nahoru na vyšší můstek se muselo po laně. Pamatujuuu 😁.
Doplňuji:
Otázka jako stvořená pro Michala K. Jestlipak se ozve? 😁

Další odpovědi
anonym

No já odpovídám jen proto, aby ti nás nepřipadalo málo. Skočím nanejvýš tak ze startovacího bloku. Ale zato jsem SPADLA do vody z výšky cca 8m, pád byl neřízený a dopad do vody dost bolestivý a nalokala jsem ažaž. Trpím závratěmi i na kladině, na skokanské prkno nebo věž bych vůbec nelezla. Tak a máš to…

beer

Kdysi dávno na Sokoláku (Prýgl) z 10m, ale jen po nohách ))

manon

Metřík, dva… a nejdéle pak vysplývám pod vodou tak 25 m 😉

tom23

ja z 12

samicek333

I když je to mnohem slabší než vaše, já asi 3–4 metry. Mám v plánu zkusit vyšší, ale těch příležitostí moc není.

BANAN93

V zaplaveném kamenolomu sem lezl po skále a pak skočil asi z 12ti což byla půlka

huxa

tuším že to byli 3–5 metrů na koupališti ze skokánka, na neplavce dobré, ne? :)
a nejlepší, jak mě potom došla zdupat plavčice, abych se nedotýkal při pádu okrajů, tak ale jak bych asi potom vyplaval na břeh, že? :)

belanova

Já budu asi výjimka – do vody neskáču. Po té, co se mi narodila dcera, mám nějaký větší pud sebezáchovy a asi i více zodpovědnosti? nevím, co to je, ale prostě do takových adrenalinů už nejdu…

honza19hk

tak asi z 13 metrů. Z ramena jeřábu nad zaplaveným lomem.Tedy až po tom co jsme řádně prozkoumali vodu.

david22

www> on má teď dost práce na jiných webech :D http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/najdete-shodu

david22

Bohemica> do je dobrý, pád se taky počítá :)