Avatar uživatele
david22

Z jaké největší výšky jste skočili do vody?

Já jsem absolvoval skok z mostu nad Oravskou přehradou na Slovensku. Výška mostu nad vodní hladinou byla tehdy 8,5 m.
Doplňuji:
Další návrhy? 4 lidi odpověděli, to mi přijde málo…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, samicek333, Nazdar Bazar před 4205 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Ze Sokoláku jsem taky skákal, nahoru na vyšší můstek se muselo po laně. Pamatujuuu 😁.
Doplňuji:
Otázka jako stvořená pro Michala K. Jestlipak se ozve? 😁

Upravil/a: www

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

No já odpovídám jen proto, aby ti nás nepřipadalo málo. Skočím nanejvýš tak ze startovacího bloku. Ale zato jsem SPADLA do vody z výšky cca 8m, pád byl neřízený a dopad do vody dost bolestivý a nalokala jsem ažaž. Trpím závratěmi i na kladině, na skokanské prkno nebo věž bych vůbec nelezla. Tak a máš to…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
beer

Kdysi dávno na Sokoláku (Prýgl) z 10m, ale jen po nohách ))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Metřík, dva… a nejdéle pak vysplývám pod vodou tak 25 m 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom23

ja z 12

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

I když je to mnohem slabší než vaše, já asi 3–4 metry. Mám v plánu zkusit vyšší, ale těch příležitostí moc není.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

V zaplaveném kamenolomu sem lezl po skále a pak skočil asi z 12ti což byla půlka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

tuším že to byli 3–5 metrů na koupališti ze skokánka, na neplavce dobré, ne? :)
a nejlepší, jak mě potom došla zdupat plavčice, abych se nedotýkal při pádu okrajů, tak ale jak bych asi potom vyplaval na břeh, že? :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
belanova

Já budu asi výjimka – do vody neskáču. Po té, co se mi narodila dcera, mám nějaký větší pud sebezáchovy a asi i více zodpovědnosti? nevím, co to je, ale prostě do takových adrenalinů už nejdu…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

tak asi z 13 metrů. Z ramena jeřábu nad zaplaveným lomem.Tedy až po tom co jsme řádně prozkoumali vodu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
david22

www> on má teď dost práce na jiných webech :D http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/najdete-shodu

před 4205 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
david22

Bohemica> do je dobrý, pád se taky počítá :)

před 4205 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek