bolak

Z jaké dálky házíte odpadky do odpadkového koše?

Nejlepší odpověď
redy

bych se netrefila, dojdu až ke koši pak se vždycky trefím, no mám dobrou mušku :)

Další odpovědi
anonym

Já házím odpadky do koše z výšky a sranda je, když se nestrefím, třeba se záprtkem.

lukas.zmizik

asi tak ze dvou metrů pokud jde o bioodpad a zbytky jídla, plasty a kovy aj ze tří metrů

cochee

Vzhledem k tomu, že bez výjimky všechny mé odpadkové koše (a dokonce i v práci) jsou nějakým způsobem uzavřené, tak jen z bezprostřední blízkosti po otevření/odkry­tí koše.

markos111

metr,metr a půl ve škole-doma i ze 3 metrů