slad08

Z flash disku nejdou přehrát videa, nevíte, čím to může být?

Mám problém s usb flash diskem, videa do něj přetáhnu v pohodě. Ovšem, když pak nějaké chci spustit tak to nelze nebo lze přehrát jen jedno z dvaceti. Nevíte, čím by to mohlo být, prosím? Zda je to naformátováním?
Děkuji

Videa přesouvám z pc na flash a poté z flash je chci pustit znova na pc a to už nelze. Mám všechny přehrávače videí, takže tím to zřejmě nebude. Všechny ostatní dokumenty se dají otevřít, jen ty videa zlobí.

Odpovědi
Filosof

Na tyto otázky se vždy velice těžko odpovídá bez přímého přístupu k problému. První, co mě napadá, je to, že pokud pouštíte videa v jiném zařízení (u jiného než u počítače se to stává často), tak tam nemusí být potřebný soubor pro otevření videa.

Pokud to není ta chyba, tak by bylo záhodno lépe definovat problém a přesně krok po kroku napsat váš postup při přetahování a spouštění…

Nevím přesný důvod a nemůžu ho na netu ani najít. Stávalo se mi to také a řešil jsem to přetahováním souborů z flasky na plochu a následným smazáním z plochy.

WastingDougl

Nevím co je to za nesmysl dávat filmy na Flash disk a pak je znovu dávat nebo pouštět v pc, na to aby všechny formáty šly přehrát je potreba přehrávač co ma v sobě dostatečně kodeků. A mit milion přehrávačů videí je další nesmysl. Jeden přehrávač obsahuje tunu kodeku.Km player například.