Avatar uživatele
slad08

Z flash disku nejdou přehrát videa, nevíte, čím to může být?

Mám problém s usb flash diskem, videa do něj přetáhnu v pohodě. Ovšem, když pak nějaké chci spustit tak to nelze nebo lze přehrát jen jedno z dvaceti. Nevíte, čím by to mohlo být, prosím? Zda je to naformátováním?
Děkuji

Videa přesouvám z pc na flash a poté z flash je chci pustit znova na pc a to už nelze. Mám všechny přehrávače videí, takže tím to zřejmě nebude. Všechny ostatní dokumenty se dají otevřít, jen ty videa zlobí.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? e1232851@trb před 2693 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Filosof

Na tyto otázky se vždy velice těžko odpovídá bez přímého přístupu k problému. První, co mě napadá, je to, že pokud pouštíte videa v jiném zařízení (u jiného než u počítače se to stává často), tak tam nemusí být potřebný soubor pro otevření videa.

Pokud to není ta chyba, tak by bylo záhodno lépe definovat problém a přesně krok po kroku napsat váš postup při přetahování a spouštění…

Nevím přesný důvod a nemůžu ho na netu ani najít. Stávalo se mi to také a řešil jsem to přetahováním souborů z flasky na plochu a následným smazáním z plochy.

Upravil/a: Filosof

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
WastingDougl

Nevím co je to za nesmysl dávat filmy na Flash disk a pak je znovu dávat nebo pouštět v pc, na to aby všechny formáty šly přehrát je potreba přehrávač co ma v sobě dostatečně kodeků. A mit milion přehrávačů videí je další nesmysl. Jeden přehrávač obsahuje tunu kodeku.Km player například.

Upravil/a: WastingDougl

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek