roxy52

Z facebooku zjištuji,že ja tady nějakej limit na otázky.Je to pro mě novina.Nevíte kolik ten limit je ???

Nejlepší odpověď
annas

Roxy, koukněte se dolů na stránku a klikněte na heslo Bodování uživatelů. Tam se dovíte denní limity.

Máte 499 bodů, jste pokročilý, čtu-li dobře, tak až do zisku 1000 bodů disponujete s 25 body za odpovědi a s 25 za otázky atd.