Junoo

Z důvodu přilehlé děravé silnice po které lítají náklaďáky se mi chvěje (hodně) a praská dům. Co mám dělat?

Nejlepší odpověď
beer

Kontaktovat radnici, radnice by měla zajistit potřebné odborníky, případně měření atd. Doporučuji písemně, ať se stížnost „neztratí“ ))

Další odpovědi
elektrikář

Pozval bych si stavebního statika, a nechat udělat sádrové pasy jako kontrolní místa jak se trhliny šíří.Na základě jeho vyjádření honit radnici. Můžou u vás snížit rychlost nebo nechat opravit dům i silnici.