Avatar uživatele
vilma

Z čeho žít ? Nejsem příživnice ?

Osamělá matka /55 let/ pečující celodenně o mentálně retardované dítě – dospěláka . PPOB nám vzali a teď aby za matku platilo vše/plyn, el., lékaře, zubaře, jídlo, boty…/to dítě z příspěvku na péči, místo toho, aby si zaplatilo drahý stacionář,či jinou péči. Matka stará, utahaná,psychicky zdeptaná ale na invalidní důchod to není a starobní v nedohlednu. Jak tedy žít ???
Zdraví Vilma

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Retko, Mi60a před 5232 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
MARTI-V

Je mi to moc líto,ale jak vám my můžeme pomoci?
Nevím,co by jste chtěla slyšet za odpověď..zkusila jste doít na sociálku,aby vám podrobně vysvětlili vaše možnosti?Tohle mě vždycky dokáže vytočit,chcete se postarat a nikdo vám to ani trochu neulehčí,odmě­na,pochvala žádná.Máte dobré srdíčko!!
Přeji vám jen to nejlepší a aby se vaše situace obrátila co nejdříve k lepšímu!!
Doplňuji:
Děkuji dotyčnému za udělený palec dolu. Asi jsem vás musela hodně vytočit,že jsem projevila přízeň a snahu pani pomoci! Je mi jasné,že mi udělíte palec dolu u každé mé odpovědi,jako vaši hloupou odplatu za to,že jsem vám napsala pravdu o amnestii vašemu příteli- zločinci.Ulevte si,já se mám výborně,manžel je čestný a dcera i on zdraví,takže mě tohle opravdu nemůže rozházet,jste naopak k smíchu 🙂

Upravil/a: MARTI-V

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek