vilma

Z čeho žít ? Nejsem příživnice ?

Osamělá matka /55 let/ pečující celodenně o mentálně retardované dítě – dospěláka . PPOB nám vzali a teď aby za matku platilo vše/plyn, el., lékaře, zubaře, jídlo, boty…/to dítě z příspěvku na péči, místo toho, aby si zaplatilo drahý stacionář,či jinou péči. Matka stará, utahaná,psychicky zdeptaná ale na invalidní důchod to není a starobní v nedohlednu. Jak tedy žít ???
Zdraví Vilma

Nejlepší odpověď
MARTI-V

Je mi to moc líto,ale jak vám my můžeme pomoci?
Nevím,co by jste chtěla slyšet za odpověď..zkusila jste doít na sociálku,aby vám podrobně vysvětlili vaše možnosti?Tohle mě vždycky dokáže vytočit,chcete se postarat a nikdo vám to ani trochu neulehčí,odmě­na,pochvala žádná.Máte dobré srdíčko!!
Přeji vám jen to nejlepší a aby se vaše situace obrátila co nejdříve k lepšímu!!
Doplňuji:
Děkuji dotyčnému za udělený palec dolu. Asi jsem vás musela hodně vytočit,že jsem projevila přízeň a snahu pani pomoci! Je mi jasné,že mi udělíte palec dolu u každé mé odpovědi,jako vaši hloupou odplatu za to,že jsem vám napsala pravdu o amnestii vašemu příteli- zločinci.Ulevte si,já se mám výborně,manžel je čestný a dcera i on zdraví,takže mě tohle opravdu nemůže rozházet,jste naopak k smíchu 🙂