Avatar uživatele
láďa1

Z čeho žijí provozovatelé internetových stránek?Z reklam?a­le já je mám vypnuté!!!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Lyn před 4251 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
atriplex

Když si vezmete „Seznam.cz“, tak tam platí každý za uveřejnění inzerátů v kategorii – zboží, reality, auto, dovolená, zápis firmy do rejstříku. Nemusí jít tedy jen o reklamu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Tom20

No,ale většina lidí ne a navíc bych řekl,že to systém nepozná,počítá se zobrazení stránky a za každý prohlédnutí platí ti,co si tam reklamu dávají.
Doplňuji:
To,že si to zablokujete,tak to vidíte jenom vy,oni to nepoznaj.

Upravil/a: Tom20

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
sdesigner

Jasne ze z reklam.....google z toho zbohatol…pokial je ta reklama nenasilna tak to uznavam…predsa je lepsie ak mate pri clanku reklamu ako platit na kazdej stranke nejake predplatne…ale pokial mi vyhadzuje okna rovno do textu pred oci ze na nu musim kliknut inac neuvidim to co chcel vidiet tak to ma dokaze riadne nasrat..popripade popup okna…podlenu dobu ma dost stvu reklamy na youtube ze musite pockat par sekund a pozerat reklamu pred originalnym videom…reklama je vsade…niekedy je aj uzitocna…treba ju brat ako sucast zivota…ber to vlastne tak ze inzerent plati veskeru tvoju zabavu volne dostupnu na internete…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek