lucille

Z čeho vznikne dítě?

Dobrý den, chci se zeptat z čeho vznikem zárodek dítěte? Vznikne z něčeho co je ve vajíčku nebo ze spermie která zustane uvnitř vajíčka? Nebo úplně nějak jinak? Děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Neviděla jste. jak se z vajíčka slepice klube kuře? Kohout musí ale slepici oplodnit, aby uře vzniklo, rostlo a pak se vylíhlo. Takže ve vejci má zárodek dostatek živin.
----.

Tak je to i se zárodkem dítěte. Ve vaječníku (střídavě) u ženy dozraje jednou měsíčně vajíčko, to se uvolní do vejcovodu a posune do dělohy.
Během pohlavního styku se do pochvy dostanou spermie a ve vejcovodu splynou s vajíčkem atd.

Samozřejmě je to zjedndušené.

Další odpovědi
Rakira

Když se spoji spermie s vajíčkem, tak vznikne zárodek dítěte.
Je to proste zazrak prirody.

Arne1

Zajímavější problém je, kde ho pak vezme čáp nebo vrána !

dr.luha

Ve vajíčku je polovina programu a spermie obsahuje druhou polovinu. Ten se nahraje podobně, jako po zasunutí USB disku. Program se automaticky spustí, až je zkompletovaný.