Pokročilý

Z čeho vyrobit tento materiál?!

Dobrý den,
předem se omlouvám za vyrušení, ale potřeboval bych od Vás nějakým způsobem poradit..
Právě se peru se peru s jedním důležitým projektem. Zastavil jsem se u části, při které bych potřeboval pomoci s tím, z jakého materiálu danou část práce vytvořit.

Jedná se o instalaci, která bude fungovat na principu fontány a potřebuji vymyslet nejideálnější materiál pro vytvoření. Zatím mám několik plánů, ale všechny materiály jsou příliš umělé.

Zastavil jsem se však u jednoho, který by byl vynikající, ale nevím z čeho by to bylo možné vytvořit. Přikládám forografii: http://media-cache-ak0.pinimg. com/…

Nevíte z čeho takovou látku/materiál vyrobit či jakým způsobem docílit k něčemu podobnému? Děkuji a omlouvám se za vyrušení.

Hezký den.
Doplňuji:
Taky mě tato možnost napadla, ale nejsem si přímo jistý. Zatím to beru jako východisko. Vata + nějaký sprej na ztvrzení. Díky :)

Odpovědi:

Nechci kecat, ale vypadá to na obyčejnou vatu.
Doplňuji:
Na zatvrzení jde použít lepidlo ve spreji nebo lak ve spreji. Pokud budeš chtít jenom aby to bylo míň "chlupatý" tak stačí i lak na vlasy, v tom případě ber ten nejlevnější, obvykle nejvíc lepí :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2417
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.